Kurzy pro veřejnost

Tvořivé kurzy pro veřejnost – výtvarné Pravidelně pořádáme výtvarné dílny pro veřejnost . Je to kurz složený z několika lekci. Konají se každé úterý od 17.00 hodin do 19.30 hodin. Kurzy jsou zaměřené hlavně na modelování a práci na hrnčířském kruhu. Volíme tematiku dle aktuálního období – vánoční, velikonoční apod.  Další náplň budeme upřesňovat podle přání účastníku. V předešlých kurzech jsme dle dohody zařadili ještě grafickou techniku – linoryt, vytváření z drátků a korálků, malbu na textil nebo pletení z pedigu.

Nově pro Vás připravujeme také jednorázové kurzy s aktuální tematikou.

Těšíme se na všechny, kteří rádi tvoří a tráví svůj volný čas v pohodovém prostředí.

Lektorka kurzů Mgr. Petra Šolcová

Přihláška ke kurzu

Jméno a příjmení (vyžadováno)

Adresa (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Kurz (vyžadováno)

Odesláním této přihlášky se zavazuji uhradit kurzovné v uvedené výši v hotovosti na první lekci, nebo předem na účet školy pod s variabilním symbolem 888.

Pletení z pedigu V dnešní uspěchané a přetechnizované době čím dál více lidí pociťuje potřebu kontaktu s přírodou a přírodními materiály jako je proutí, sláma, šustí. Mezi ně patří i pedig. Je to přírodní materiál, který se dováží z tropů jihovýchodní Asie. Jedná se o vnitřní část stonku popínavé palmy Calamus rotang neboli ratanu. Tato rostlina má stonek silný pouze několik centimetrů a dlouhý až 100 metrů. Dřevo má velmi světlou barvu, podobnou lipovému dřevu. Pedig je u nás hned po vrbovém proutí nejpoužívanější materiál pro pletení košů, košíků, ošatek, podnosů a dalších dekoračních i užitných předmětů. V našem kurzu se naučíte základy práce s pedigem. Upletete si košíček, který si můžete vyzdobit ubrouskovou technikou tzv.decoupage (dekupáž). Také se naučíte plést zvoneček z pedigu.

Herecké kurzy v ZUŠ

Připravili jsme si pro Vás HERECKÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ s lektorkou Kateřinou Ay. Půjde o nenáročné zasvěcení do herectví. Herecké kurzy budou v 8.lekcích zaměřeny na jevištní pohyb (soustředění, koordinace pohybu),prostorem uvolňovacími cvičeními, prací s textem, monologem, dialogem, vnímání hereckého partnera i sama sebe a rozvíjení fantazie (kreativita, kolektivní improvizace). Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás.

MÁTE-LI O TYTO KURZY ZÁJEM, KONTAKTUJTE NÁS. KONKRÉTNÍ TERMÍNY BUDOU VYHLÁŠENY V PŘÍPADĚ, ŽE VZNIKNE SKUPINA NEJMÉNĚ 7 ZÁJEMCŮ.

Kateřina Ay

Pin It on Pinterest

Share This