Naši absolventi

Školní rok 2018/2019

Absolventi hudebního oboru
Králová Kateřina – klavír (II. stupeň)

Absolventi výtvarného oboru
Bendová Alice (I. stupeň)
Brodská Julie (I. stupeň)
Římánek Šimon (I. stupeň)

 

Školní rok 2017/2018

Absolventi hudebního oboru 
Boskovská Terezie – kytara (I. stupeň)
Duchan Jakub – bicí (II. stupeň)
Dvořák Patrik – bicí, klavír (II. stupeň)
Imrichová Alžběta – klavír (I. stupeň)
Kos Ondřej – klavír (I. stupeň)
Králová Barbora – klavír (I. stupeň)
Synková Barbora – zobcová flétna (I. stupeň)

Absolventky výtvarného oboru

Černá Lenka (I. stupeň)
Halamová Amálie (I. stupeň)
Kovářová Kateřina (I. stupeň)

 

Školní rok 2016/2017

Absolventi hudebního oboru
Heuchelová Kristýna – klavír (I. stupeň)
Hradecký Jaroslav – bicí (II. stupeň)

 

Školní rok 2015/2016

Absolventi hudebního oboru
Cedrychová Jana – zpěv (II. stupeň)
Hencová Karolína – housle (I. stupeň)
Holečková Adéla – klavír (I. stupeň)
Hradecký Jaroslav – klavír (II. stupeň)
Janoušek Ondřej – kytara (I. stupeň)
Machytková Simona – klavír (II. stupeň)
Popperová Nikola – klavír (I. stupeň)

Absolventky výtvarného oboru
Hervertová Viktorie (I. stupeň)
Holečková Adéla (I. stupeň)
Kavalírová Daniela (I. stupeň)
Kosová Barbora (I. stupeň)
Seidlová Nikola (I. stupeň)
Soušková Jana (I. stupeň)
Stránská Dominika (I. stupeň)

Školní rok 2014/2015

Absolventi hudebního oboru
Exnerová Sára Lea – příčná flétna (II. stupeň)
Fojt Tadeáš – bicí (I. stupeň)
Klukas Tomáš – bicí (I. stupeň)
Králová Kateřina – klavír (I. stupeň)
Získalová Gabriela – kytara (I. stupeň)

Absolvent výtvarného oboru
Šolc Bartoloměj (I. stupeň)

Školní rok 2013/2014

Absolventi hudebního oboru
Alexandra Ptáčková – zpěv
Patrik Dvořák – klavír
Marie Plačková – klavír
Barbora Klímová – bicí
Filip Kouba – bicí
Patrik Dvořák – bicí
Veronika Získalová – klavír

Absolventky výtvarného oboru
Marie Listoňová
Andrea Řeháková
Adéla Vircová
Kateřina Vlachová

Školní rok 2012/2013

Absolventi hudebního oboru I. stupeň
Balbína Králová – klavír
Vojtěch Boskovský – klarinet
Jakub Duchan – klavír
Martin Duchan – bicí
Jaroslav Hradecký – bicí

Absolventi hudebního oboru II. stupeň
Daniela Moravcová – zpěv
Tomáš Boskovský – bicí

Absolventi výtvarného oboru I. stupeň
Simona Machytková
Patrik Šeliga

Školní rok 2011/2012

Absolventi hudebního oboru I. stupeň
Martin Horčík – kytara
Simona Machytková – zobcová flétna
Vít Svatoš – kytara
Jaroslav Hradecký – klavír
Adéla Kalová – zobcová flétna

Absolventi hudebního oboru II. stupeň
Lucie Hradecká – klarinet

Absolventi výtvarného oboru I. stupeň
Balbína Králová
Jaroslav Hradecký
Daniela Pražáková

Školní rok 2009/2010

Absolventi hudebního oboru I. stupeň
Pavel Hrala – kytara
Pavel Hrala – housle
Veronika Získalová – klavír

Absolventi hudebního oboru II. stupeň
Filip Dvořák – klarinet
Filip Dvořák – saxofon
Barbora Myšková – klavír

Školní rok 2008/2009

Absolventi hudební obor I. stupeň
Fridrich Jan – klávesy
Hradecká Lucie – klarinet
Charousková Lucie – kytara
Ježková Klára – klavír
Matoušová Martina – kytara
Rejnová Barbora – klavír

Absolventi hudební obor II. stupeň
Beránek Jakub – klavír
Vítková Hana – klavír

Absolventi výtvarný obor
Kateřina Havlíková
Silvie Ammerová
Aneta Líbalová

Kalendář událostí

Květen 2019
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Dub   Čvn »

Naši partneři

Žadatelé bez občanky? Leader bez hranic!

Pin It on Pinterest

Share This