V úterý 25. května jsme slavnostně zakončili studium našich absolventů formou vernisáže absolventské výstavy a koncertu.

V sále ZUŠ se sešlo pět hudebníků, dvě výtvarnice a jedna herečka se svými učiteli, aby nám předvedli své absolventské umělecké vystoupení a tvorbu. Ani letos nám nebylo umožněno pozvat rodiče a veřejnost, proto jsme pořídili z tohoto okamžiku záznam.

Atmosféra byla velmi příjemná, i když sál nebyl zcela naplněn publikem. Absolventi museli překonat svou trému, kterou umocnila absence veřejných vystoupení v posledním roce a půl. Tuto překážku všichni důstojně zdolali a dokázali tím, že z malých šikovných a talentovaných dětí vyrostli mladí kreativní umělci, připravení prezentovat své umění ať už si vyberu cestu profesionální, nebo jim hudba, výtvarka či herectví zůstane koníčkem.

Za podporu děkujeme také paní starostce Evě Burešové, která přišla absolventům osobně pogratulovat a předat dárky od Města Doksy (našeho zřizovatele).

Absolventský koncert můžete shlédnout na našem YouTube kanále od čtvrtka 27. 5. Premiéra je v 18 hodin ZDE.

Absolventskou výstavu můžete vidět na chodbách a v sále školy a nebo navštivte Virtuální galerii zde

Našim absolventům jsme nechali vytisknout malou vzpomínku. Pokud Vás zajímá, jak odpověděli na několik otázek a co o nich píši jejich učitelé, nebo jaké fotky z jejich studia jsme našli v Archivu? Nahlédněte zde: Absolventi_ZUŠ_Doksy_2021

Pin It on Pinterest

Share This