V sobotu 16. 3. 2024 proběhlo v Divadle ZUŠ celodenní Dramatění ve spolupráci se ZUŠ z Nového Boru. Sešli jsme se tu už v brzkých ranních hodinách a měli před sebou den naplněný od začátku až do konce. Ze začátku jsme si udělali seznamovací kolečko, pohybovou hru a nastala práce ve skupinách. Namíchali jsme se s herci z Nového Boru a to bylo pro každého z nás vystoupení z komfortní zóny. Najednou jsme něco tvořili s člověkem, kterého vidíme úplně poprvé v životě. Vše nám, ale šlo dobře.

Po výborném obědě, kterým byla jak jinak než pizza, nám udělala celo-odpolední program lektorka rétoriky a moderování Michaela Jadrná. Probrala s námi hlasovou rozcvičku, pracovali jsme na intonaci a zabarvení našeho hlasu. V tomto nabitém programu samozřejmě nemohly chybět všemi oblíbené improvizace, ty jsme si užili úplně nejvíc. Podařilo se nám se více otevřít i před novým publikem a věříme, že to na našich dalších představeních uvidíte i vy.

Akce proběhla v rámci projektu MAP Českolipsko a Novoborsko IV. Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/23_017/0008381. 

Dramaťák ZUŠ Doksy – Eliška Lešáková

Pin It on Pinterest

Share This