KONCERTNÍ SETKÁNÍ S BÝVALÝMI ŽÁKY – OHLEDNUTÍ A PODĚKOVÁNÍ
Krásná hudba v podání skvělých interpretů Petra Smetáčka, Yukiko Kinjo, Kateřiny Haštabové a Luďka Šabaky, výjimečná výstava Balbíny Králové a Bartoloměje Šolce. Vzácné setkání učitelů, studentů, rodičů. Milá slova a vzpomínání emeritní ředitelky Jiřiny Kvapilové a to vše v krásném Rytířském sále dokského zámku.
Příprava akce byla náročná, ale díky kulturadoksy.cz a všem interpretům téměř bez finančních nákladů.
DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ROZHODLI VLOŽIT DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ DO BENEFIČNÍ KASIČKY Nadační fond Ozvěna! Díky Vám se vybrala krásná částka 4.610,- Kč.
Finance, které se podařilo získat poputují dalšímu dítěti, které potřebuje nová sluchadla.
Stále máte možnost se do sbírky zapojit, využijte k tomu třeba QR kód k přímé platbě přes mobilní bankovnictví. Díky této pomoci bude mít další dítě šanci slyšet nejen hudbu!
Výstava je až do konce června k vidění v budově ZUŠ – 1. patro.