Přespání v ZUŠ v Doksech se konečně uskutečnilo a z pátka 11. 12. na sobotu 12. 12. 2021 přespali starší žáci Literárně dramatického oboru s paní učitelkou ve škole. Přespání bylo obohaceno i sobotním soustředěním.

Program byl opravdu pestrý! Všichni jsme se v 19:00 sešli ve škole a hned se začalo pracovat. Rozložili jsme si spacáky a začali pracovat na mluveném projevu na téma. Každý žák měl jiné téma, které dopředu neznal, a hlavním úkolem bylo mluvit o daném tématu tři minuty bez hezitací. Následovalo večerní kino, večeře a příjemný spánek.

V sobotu následovalo celodenní soustředění. Žáci pracovali na svých osobních medailoncích, jejichž sestřihy brzy uvidíte na našich facebookových stránkách. Vyráběla se speciální trička pro každého z dramaťáku. Žáci prošli řadou testů na emoční inteligenci, a tak měl každý možnost zjistit, v čem vyniká a na čem mohou zapracovat.

„Společně jsme vymýšleli program na vánoční koncerty a celou pracovní sobotu jsme zakončili příjemným vyráběním svých Vision boardů, které ještě budeme dokončovat na poslední hodině před Vánoci. Myslím, že je třeba děti neustále motivovat a probouzet v nich ambice a cílevědomost. Chtěla bych všem svým studentům a jejich rodičům moc poděkovat za výbornou spolupráci. Soustředění nás všechny stmelilo a těším se na další společnou akci. Velký dík patří paní ředitelce Haně Jungmanové, která nám spaní ve škole umožnila a všechny naše nápady a aktivity podpořila.“

PS: Přijměte vše, co se Vám nabízí. A vždy do toho dejte maximum!

Eliška Lešáková, DiS.

Pin It on Pinterest

Share This