AKTUALIZACE: KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE…
Rozárka Vondrová, která hraje na lesní roh, byla v okresním kole oceněna prvním místem s postupem do kraje. Společně jsme vyrazily ve středu 6. dubna do Liberce, kde krajské kolo probíhalo. Rozárka se nenechala zastrašit velkým pódiem ani váženou porotou v čele s hornistou a profesorem Pražské konzervatoře Petrem Hernychem! Hrála moc pěkně a i přes kapku trémy, která je nedílnou součástí takové akce dokázala přednést svůj repertoár velmi dobře. Porota ocenila výkon Rozárky druhým místem a já jí děkuji za skvělou reprezentaci naší ZUŠ na krajské úrovni.

Po dvouleté přestávce způsobené Covidem se v letošním školním roce naši žáci účastní Soutěže ZUŠ ve zpěvu a hře na dechové nástroje.
Školní kola byla uzavřena ve čtvrtek 24. 2..

Gratulace patří všem, kteří se v rámci pravidel a propozic svých kategorií rozhodli pečlivě připravit a nenechali se odradit ani překážkami v podobě časté absence či omezení veřejných koncertů. Bez ohledu na výsledek soutěže jsou vítězi všichni, protože každý sám sebe s pomocí svého vyučujícího posunul zase o kus dopředu ve svých uměleckých dovednostech.

KDO NAŠI ŠKOLU V OKRESNÍCH KOLECH REPREZENTOVAL A JAK JEJICH VÝKON OHODNOTILA POROTA?

Sólový zpěv (Nový Bor, 28. 2. 2022)
Klára Koštejnová – 2.místo, Kateřina Bidlová a Veronika Bidlová – obě 3. místo

Hra na lesní roh (Česká Lípa, 15. 3. 2022)
Rozálie Vondrová – 1. místo s postupem do krajského kola (6.4. Liberec)

Hra na zobcovou flétnu (Česká Lípa, 15. 3. 2022)
Jakub Opálka, Kristina Opálková, Taylan Ay, Viktorie Vacková, Šimon Popper.
Všichni získali 2. místa ve svých kategoriích

Pin It on Pinterest

Share This