V pátek 9. listopadu jsme se zúčastnili slavnostního vyhodnocení celorepublikové soutěže „Nejkrásnější nádraží“, které se konalo v krásném sále Valdštejnského paláce v Praze (sídlo Senátu ČR).

Byli jsme pozvaní, abychom umělecky zpestřili a doplnili slavnostní odpoledne. A proč právě my, Dokští? Pravidlem této akce je, že vítěz minulého ročníku zajišťuje kulturní program. A loni vyhrálo právě dokské nádraží.

V úvodu vystoupil flétnový soubor ve složení: Pavlína Kindlová, Šimon Novák, Alena Sanitrníková a Petr Červ (cajon). V druhém vstupu se představili nejmenší herci z literárně-dramatického oboru pod vedením Kateřiny Ay. Zahráli pohádku O Mašince, která nechtěla jezdit po kolejích. Závěrečné vystoupení patřilo klarinetovému kvartetu ve složení: Pavla Červová, Kateřina Petrusová, Štěpánka Burešová a paní učitelka Denisa Hrušková.

Pro všechny účinkující to byla vzácná zkušenost a příjemný zážitek nejen díky možnosti vystoupit v tak nádherném sále, ale také následné fotografování s Tomášem Hanákem a pozvání na Svatomartinský raut.

    

Pin It on Pinterest

Share This