Vernisáž v Městské galerii na zámku v Doksech již v pondělí 9. ledna v 16 hodin.

Jak se tvoří v ateliérech ZUŠ? Jak kreativní jsou naši žáci a učitelé? Jak se výstava změní s umístěním do různých prostor? Přijďte se přesvědčit sami!

Putovní galerie je projekt základních uměleckých škol českolipského okresu, který vznikl na základě intenzivní spolupráce všech základních uměleckých škol našeho okresu. V každém městě našeho okresu, kde sídlí škola, proběhne vernisáž.
Výstava byla v září slavnostně zahájena v ZUŠ v České Lípě. V listopadu putovala do Stráže pod Ralskem a v pondělí 9. ledna doputuje k nám do Doks.
V městské galerii na zámku v Doksech proběhne od 16.00 hodin vernisáž výstavy.
Můžete zde shlédnout přehlídku prací žáků nejen ZUŠ Doksy, ale také výtvarníků ze ZUŠ Česká Lípa, Nový Bor, Cvikov, Žandov, Mimoň a Stráž pod Ralskem.
Můžete se těšit na vybraná výtvarná díla našich nadaných žáků a potěšit se jejich osobitým a autentickým pohledem na svět kolem nás.

Tradiční výtvarný projekt spolupráce všech ZUŠ českolipského okresu odstartuje svou první vernisáží v České Lípě již tento čtvrtek 15. září v 17 hodin. Společná výstava dále poputuje do všech míst, kde ZUŠky sídlí. V Doksech se na ni můžete přijít podívat v lednu 2023 do Městské galerie na zámku.

Seznam vernisáží a výstavních míst najdete na přiloženém plakátu.

Pin It on Pinterest

Share This