Srdečně zveme na koncert, který proběhne v sobotu 9. října od 11 hodin v kostele sv. Bartoloměje a Panny Marie Montserratské v Doksech.

Na koncertě se představí naši žáci a učitelé. Zazní varhany, ale i housle a flétny. Dobrovolné vstupné bude věnováno na opravu krásného nástroje, který tak bude moci znít ještě krásněji a dělat radost posluchačům při duchovních i kulturních příležitostech.

Dle nařízení vlády musíme u posluchačů kontrolovat bezinfekčnost: potvrzením o prodělání nemoci Covid (nesmí být starší 180 dní), certifikátem o očkování nebo negativním testem (nesmí být starší 72 hodin, pokud se nejedná o PCR). Po celou dobu koncertu je také nezbytné mít zakrytá ústa a nos podle aktuálních pravidel.

Doufáme, že tato malá komplikace Vám nezabrání koncert navštívit a přijdete podpořit naše žáky, své děti. Velmi se těšíme na živou kulturu s publikem!

ZACHRAŇME VARHANY V DOKSECH – UPOUTÁVKA NA AKCE V ŘÍJNU A LISTOPADU 2021 – YouTube